Art'em All 2. Wielki przegląd prac studenckich ASP w Gdańsku

Art'em All 2. Wielki przegląd prac studenckich ASP w Gdańsku

Data: 1–17/07

Wydział: Architektura i Wzornictwo, Grafika, Malarstwo, Rzeźba i Intermedia

Art'em All 2. Wielki przegląd prac studenckich ASP w Gdańsku

wernisaż: 1.07.2022, godz. 19.00
wystawa czynna: 2.07 – 17.07.2022
miejsce: Plenum
godziny otwarcia galerii Plenum:
poniedziałek – czwartek, godz. 10.00-20.00
piątek – sobota, godz. 10.00-22.00
niedziela, godz. 10.00-20.00
 
Akademia Sztuk Pięknych w Gdańsku oraz Ulica Elektryków ponownie łączą siły i zapraszają na drugą edycję wielkiego przeglądu prac studentek i studentów ASP, czyli ART’EM ALL 2!
Już 1 lipca hala Plenum stanie się domem sztuki, gdzie w monumentalnej przestrzeni podziwiać będziecie mogli ponad 160 prac ze wszystkich wydziałów ASP: Malarstwa, Grafiki, Rzeźby i Intermediów oraz Architektury i Wzornictwa.
ART’EM ALL pokaże nie tylko to, czym zajmuje się Akademia, ale też to, co aktualnie dzieje się w sztuce i projektowaniu. To rezygnacja z typowego, formalnego podejścia do sztuki; tym razem chodzi o młodość, szczerość i wolność!
 
Organizatorzy: Akademia Sztuk Pięknych w Gdańsku, ulica Elektryków, Plenum
Patron: ULICA ELEKTRYKÓW
 
ULICA ELEKTRYKÓW to miejsce położone w samym sercu Stoczni Gdańskiej, w którym spotykają się relaks, muzyka, sztuka i kulinaria. Jako kulturalny kompleks o powierzchni 15 000 m2 składa się z sześciu różnych, niezwykłych przestrzeni: Ulica Elektryków, Plener 33, klub B90, hala Plenum, hub kulinarny W4 Food Squat oraz alternatywny klub koncertowy Drizzly Grizzly.
 
Patronat medialny: NN6T, trojmiasto.pl 
 

Wydział Architektury i Wzornictwa:

Zuzanna Bartkowska / Zofia Brzeska / Mateusz Żurek / Martyna Tkacz / Maja Soszyńska / Maja Góralczyk / Maciej Furtok / Adam Friedrich / Klaudia Walkusz / Urszula Krauze / Oliwia Karapuda / Olga Czajkowska / Zuzanna Kampowska / Martyna Lorbiecka/ Katarzyna Matyja / Kacper Smuczynski / Julia Kosmus / Dominika Szałowska / Aleksandra Rokicka / Aleksandra Błaszczyk / Agata Werochowska / Martyna Komkowska / Julia Przyłucka / Stefania Zhang / Olena Sobczak / Maja Krzyżyńska / Julia Pyrdoł / Julia Noculak / Julia Arcyz / Dominika Milewska / Aleksandra Paszki / Stefania Zhang / Adrianna Piotrowska / Weronika Mach / Oliwia Kapusta / Paulina Piwowar / Paulina Grosicka / Zofia Niesiobędzka / Hanna Półtorak / Julia Broszkiewicz 

 

Wydział Rzeźby i Intermediów:

Malwina Kowalewska / Aleksandra Żuk / Aleksandra Molenda / Aksel Cetner / Natalia Celej / Maja Pućko / Marek Malottki / Maria Chodzińska / Gabriela Nowak / Hubert Szmuc / Katarzyna Gliwa / Paweł Gostomski / Wiktor Tomaszewski / Blanka Kamińska / Klaudia Nachumeniuk / Malwina Kowalewska / Emilia Rodziewicz / Dominique Sadowski / Oliwia Bebłocińska / Szymon Skrzeczkowski / Kacper Krajewski / Sara Pankowska / Katarzyna Pieciukonis / Kajetan Krawczyk / Marta Kubiś / Zuzanna Tomasińska / Viktoryia Kiryltsava / Edyta Mielewczyk / Kinga Pałczyńska,

 

Wydział Grafiki:

Katarzyna Cichosz / Marianna Pawłusiów / Olga Żołnowska / Magdalena Piotrowska / Weronika Syrkowska / Paulina Wiczanowska / Magda Mokrzan / Aleksandra Godlewska / Miłosz Piekarski / Marta Kozikowska / Magdalena Świerczek / Jakub Szlaszyński / Adrianna Bunikowska / Agnieszka Kicińska / Katarzyna Miotke / Jan Rutka / Kamil Frąckiewicz / Anna Capek / Antonina Kałużna / Katarzyna Friedrich / Weronika Jastrzemska / Kasia Gajowniczek / Sandra Chmielewska / Konrad Rószkowski / Julia Opalińska / Natalia Burzych / Zofia Flis / Marta Maron / Weronika Puchała / Wiktoria Dobrzycka / Kasia Stromska / Anna Lubner-Piskorska / Izabela Miechowicz / Agata Okrój / Gabriela Dec / Izabela Rzońca / Karolina Jaguś / Kacper Węsierski / Maja Mosiewicz / Majka Sakowicz / Martyna Trzebiatowska / Zuzanna Zwierzchowska / Katarzyna Żelewska / Marta Shurpakova / Aleksandra Piotrowska / Paulina Wartacz / Jan Dzierżanowski / Olga Suchorska / Natalia Linowska / Michał Stec / Kacper Strzyżewski / Sara Chorążewicz  / Zuzanny Kowalczyk / Martyna Dobrosio / Anna Piwnicka / Emilia Kamińska / Maria Dąbrowska / Weronika Dziok / Martyna Kowalska / Kamila Pawlicka / Natalia Pawliszyn / Bogna Żbikowska / Wiktoria Frydrych / Antoni Bęzel /  Karolina Urbaniak / Aniela Ogrodnik /  Patryk Zarach / Wiktoria Łopatto /  Małgorzata Wojda / Szymon Studencki / Andrzej Łoziński

 

Wydział Malarstwa:

Tomasz Jastrząb / Denis Chyżawski / Milana Chyżawska / Matylda Soja / Mateusz Lengling / Marta Prabucka / Julia Majewska / Antoni Walas