Dydaktycy

Marek Adamczewski

Architektura i Wzornictwo

Janusz Akermann

Grafika

Agnieszka Babińska

Rzeźba i Intermedia

Marek Barański

Architektura i Wzornictwo

Jarosław Bauć

Malarstwo

Anna Bem-Borucka

MINoS

Mariusz Białecki

Rzeźba i Intermedia

Krzysztof Bochra

Architektura i Wzornictwo

Tomasz Bogusławski

Grafika

Marta Branicka

Architektura i Wzornictwo

Alicja Buławka-Fankidejska

Rzeźba i Intermedia

Mariusz Burdek

Rzeźba i Intermedia

Bogna Burska

Rzeźba i Intermedia

Łukasz Butowski

Grafika

Jarosław Czarnecki

Rzeźba i Intermedia

Paweł Czarzasty

Architektura i Wzornictwo

Józef Czerniawski

Malarstwo

Radosław Czerniejewski

Henryk Cześnik

Malarstwo

Wacław Długosz

Architektura i Wzornictwo

Maciej Dojlitko

Architektura i Wzornictwo

Jacek Dominiczak

Architektura i Wzornictwo

Andrzej Dyakowski

Malarstwo

Iwona Dzierżko-Bukal

Architektura i Wzornictwo

Marek Elsner

Rzeźba i Intermedia

Sławomir Fijałkowski

Architektura i Wzornictwo

Marta Flisykowska

Architektura i Wzornictwo

Robert Florczak

Malarstwo

Roman Gajewski

Malarstwo

Paweł Gełesz

Architektura i Wzornictwo

Krzysztof Gliszczyński

Malarstwo

Maciej Gorczyński

Malarstwo

Zbigniew Gorlak

Grafika

Janusz Górski

Grafika

Łukasz Guzek

MINoS

Magdalena Hanysz-Stefańska

Grafika

Adam Haras

Malarstwo

Mikołaj Amadeusz Harmoza

Architektura i Wzornictwo

Marta Hryc

Architektura i Wzornictwo

Filip Ignatowicz

Malarstwo

Alina Jackiewicz-Kaczmarek

Grafika

Aleksandra Jadczuk

Malarstwo

Sylwia Jakubowska-Szycik

Rzeźba i Intermedia

Piotr Józefowicz

Malarstwo

Katarzyna Józefowicz

Rzeźba i Intermedia

Katarzyna Jóźwiak-Moskal

Rzeźba i Intermedia

Bogumiła Jóźwicka

Architektura i Wzornictwo

Marek Jóźwicki

Architektura i Wzornictwo

Robert Kaja

Rzeźba i Intermedia

Adam Kamiński

Grafika

Andrzej Karmasz

Malarstwo

Barbara Kasperczyk-Gorlak

Grafika

Marcin Kasprowicz

Architektura i Wzornictwo

Piotr Kawiecki

MINoS

Grzegorz Klaman

Rzeźba i Intermedia

Teresa Klaman

Rzeźba i Intermedia

Kamil Kocurek

Grafika

Marta Kołacz

MINoS

Marta Koniczuk

Architektura i Wzornictwo

Jacek Kornacki

Malarstwo

Halina Kościukiewicz

Architektura i Wzornictwo

Katarzyna Krakowiak

Architektura i Wzornictwo

Małgorzata Kręcka-Rozenkranz

Rzeźba i Intermedia

Grażyna Kręczkowska

Grafika

Agata Królak

Grafika

Anna Królikiewicz

Malarstwo

Leszek Krutulski

Rzeźba i Intermedia

Mariusz Kulpa

Rzeźba i Intermedia

Tomasz Kwiatkowski

Architektura i Wzornictwo

Andrzej Lerch

Architektura i Wzornictwo

Karol Lewalski

Grafika

Katarzyna Lewandowska

MINoS

Sławomir Lipnicki

Malarstwo

Krzysztof Ludka

Architektura i Wzornictwo

Filip Ludka

Architektura i Wzornictwo

Bogna Łakomska

MINoS

Przemysław Łopaciński

Malarstwo

Katarzyna Łukasik

Grafika

Adriana Majdzińska

Rzeźba i Intermedia

Edyta Majewska-Rosińska

Grafika

Zbigniew Jan Mańkowski

MINoS

Waldemar Marszałek

Grafika

Honorata Martin

Rzeźba i Intermedia

Piotr Mikołajczak

Architektura i Wzornictwo

Jacek Miler

Architektura i Wzornictwo

Teresa Miszkin

Malarstwo

Vahram Mkhitaryan

Rzeźba i Intermedia

Marek Model

Grafika

Roman Nieczyporowski

MINoS

Dorota Nieznalska

Rzeźba i Intermedia

Zygmunt Okrassa

Grafika

Jadwiga Okrassa

Grafika

Ludmiła Ostrogórska

Rzeźba i Intermedia

Jerzy Ostrogórski

Malarstwo

Bogumił Oświecimski

Architektura i Wzornictwo

Cezary Paszkowski

Grafika

Ada Pawlikowska

Grafika

Mateusz Pęk

Malarstwo

Jakub Pieleszek

Malarstwo

Tadeusz Pietrzkiewicz

Architektura i Wzornictwo

Marcin Plichta

Rzeźba i Intermedia

Krzysztof Polkowski

Malarstwo

Małgorzata Popinigis

Grafika

Grzegorz Protasiuk

Grafika

Aleksandra Prusinowska

Grafika

Grzegorz Radecki

MINoS

Anna Reinert-Faleńczyk

Malarstwo

Mirosław Rekowski

Architektura i Wzornictwo

Janina Rudnicka

Rzeźba i Intermedia

Jacek Ryń

Architektura i Wzornictwo

Maciej Salamon

Rzeźba i Intermedia

Magdalena Schmidt-Góra

Rzeźba i Intermedia

Wojciech Sęczawa

Rzeźba i Intermedia

Rafał Setlak

Architektura i Wzornictwo

Jan Sikora

Architektura i Wzornictwo

Agnieszka Sikorska

Malarstwo

Dariusz Sitek

Rzeźba i Intermedia

Tomasz Skórka

Rzeźba i Intermedia

Maria Skowrońska

Malarstwo

Tomasz Sobisz

Rzeźba i Intermedia

Andrzej Śramkiewicz

MINoS

Marek Średniawa

Architektura i Wzornictwo

Arkadiusz Staniszewski

Architektura i Wzornictwo

Jacek Staniszewski

Grafika

Paweł Świderski

Architektura i Wzornictwo

Adam Świerżewski

Grafika

Maciej Świeszewski

Malarstwo

Maciej Świtała

Architektura i Wzornictwo

Arkadiusz Sylwestrowicz

Malarstwo

Dariusz Syrkowski

Grafika

Jan Szczypka

Rzeźba i Intermedia

Beata Szymańska

Architektura i Wzornictwo

Jarosław Szymański

Architektura i Wzornictwo

Maria Targońska

Malarstwo

Marek Targoński

Rzeźba i Intermedia

Lech Tempczyk

Architektura i Wzornictwo

Grażyna Totwen-Kilarska

Architektura i Wzornictwo

Zbigniew Treppa

Rzeźba i Intermedia

Przemysław Trześniak

Rzeźba i Intermedia

Czesław Tumielewicz

Grafika

Robert Turło

Grafika

Anna Wachowicz

Architektura i Wzornictwo

Anna Waligórska

Malarstwo

Mariusz Waras

Malarstwo

Anita Wasik

Grafika

Anna Wejkowska-Lipska

Architektura i Wzornictwo

Emilia Wernicka

Grafika

Aleksander Widyński

Malarstwo

Małgorzata Wiśniewska

Rzeźba i Intermedia

Sławomir Witkowski

Grafika

Dominik Włodarek

Grafika

Marek Wrzesiński

Malarstwo

Jakub Zając

Grafika

Wojciech Zamiara

Rzeźba i Intermedia

Monika Zawadzka

Architektura i Wzornictwo

Marcin Zawicki

Malarstwo

Katarzyna Zawistowska

Architektura i Wzornictwo

Jacek Zdybel

Malarstwo

Grzegorz Zięcina

Architektura i Wzornictwo

Agata Zielińska-Głowacka

Malarstwo

Tomasz Zmyślony

Architektura i Wzornictwo

Bartosz Żukowski

MINoS